Умови обміну та повернення

Перед тим як зробити замовлення на zitkani.com ознайомтесь, будь ласка, із інформацією, наведеною нижче.

Повернення коштів або повна заміна виробу (без внесення змін до нього) здійснюються у разі:
-виявлення істотних конструктивних відмінностей між фактичним виробом та інформацією, представленою на сайті щодо цього виробу.
-виявлення неякісної обробки матеріалів або неякісно виконаної роботи – наприклад, нерівний шов, значні дефекти матеріалів чи фурнітури тощо.
Для здійснення процесу повернення чи обміну товару просимо надати фотографії із підтвердженням вище перерахованих факторів.
Якщо зазначений товар не був у споживанні та збережено його товарний вигляд (упаковка і всі супутні товари) і споживчі властивості, ми зробимо повернення коштів за вирахуванням витрат на доставку та здійснимо переказ грошей на розрахунковий або картковий рахунок, що належить покупцеві, протягом 10 робочих днів з моменту отримання виробу.
Зверніть увагу, що до моменту отримання нами виробу він перебуває у вашій відповідальності. Задля безпеки рекомендуємо користуватися службами доставки, що страхують товари та надають точну інформацію щодо терміну доставки.

Повернення або обмін товару належної якості:
Стаття 9. Відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів»:
Споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний в наступних випадках:
1) якщо товар не задовольнив покупця за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням.
2) якщо він з якихось причин не підійшов покупцеві, при цьому він не використовувався і збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром.

Повернення або обмін товару неналежної якості:
Стаття 8. Згідно Закону України «Про захист прав споживачів»:
Якщо недоліки несуттєві, покупець має право на безкоштовне їх усунення у встановлений законодавчий термін.
Якщо в результаті експертизи встановлено, що недоліки товару виникли з вини покупця, він зобов’язаний відшкодувати витрати, пов’язані з проведенням експертизи.
Усунення недоліків, що виникли внаслідок неправильної експлуатації, також проводиться за рахунок покупця.
Обмін і повернення товару належної якості:
1. З дня покупки товару минуло не більше 14 днів, не враховуючи дня покупки, і товар не має слідів експлуатації, збережена цілісність упаковки (та всіх складових частин упаковки), товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, маркування, а також всі отримані від продавця документи (чеки, гарантійні талони , Інструкція з експлуатації).
2. Якщо до товару було додано подарунок, його має бути повернено разом із товаром. При цьому подарунок також не повинен мати слідів експлуатації, має бути збережений його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби і фабрична упаковка. Якщо при здійсненні покупки була видана карта постійного клієнта, її буде анульовано.
3. Якщо на момент обміну аналогічного товару немає у продажу, споживач має право:
– купити будь-які інші товари, що є в наявності, з відповідним перерахуванням вартості
– отримати гроші у розмірі вартості товару, який покупець повертає
– здійснити обмін товару на аналогічний при першому ж надходженні відповідного товару в продаж
4. При поверненні грошей розрахунки з покупцем проводяться згідно з вартістю товару на момент його придбання. Гроші повертаються не довше, ніж протягом 7 днів з моменту підтвердження відсутності факту порушення гарантійних зобов’язань з боку покупця.
Обмін товару не здійснюється в наступних випадках:
1. Якщо товар був в експлуатації і має дефекти або перебуває в неповній комплектації.
2. З моменту покупки минуло більше 14 днів.
Повний і актуальний текст редакції Закону про захист прав споживачів.

Повний і актуальний текст редакції Закону про захист прав споживачів.