Догляд та чистка

Інформація:

Матеріал: італійський шовк. Для хусток 100 х 100 см, ми використовуємо більш щільний шовк.

Тип друку: Односторонній прямий цифровий.

Хустка підшита вручну на машинці.

Чистка

Рекомендується виконувати суху чистку (сдавати у хімчистку).

Прання

Шовкові хустки рекомендується прати у пральній машині або вручну у теплій воді (до 30ºС) в делікатному режимі без попереднього замочування і з мінімальною механічною обробкою.

При пранні у машині, хустку потрібно покласти в спеціальний пральний мішок, не використовувати засоби, що містять відбілювачі (хлор). Режим полоскання – швидкий: полоскати, переходячи поступово до холодної води. При віджиманні встановлювати мінімальні обертання центрифуги.

При пранні вручну краще використовувти рідкий порошок. Хустку не варто віджимати взагалі, або злегка віджати зайву воду, загорнувши її в рушник. Скручувати при цьому не можна, заломи та пом’ятості буде складно видалити.

Сушіння та прасування

Шовкові хустки можна сушити в горизонтальному положенні, в добре провітрюваному приміщенн, уникаючи потрапляння прямих сонячних променів. Не можна сушити біля обігрівача або батареї.

Хустку не висушують до кінця, залишають трохи вологою для подальшого прасування. Прасують через бавовняний матеріал (марлю), тільки з вивороту, використовуючи мінімальну температуру (одиничка або 1 зірочка на регуляторі праски).

Пересушений шовк можна реанімувати за допомогою відпарювання («шовкова» програма) під час прасування. Змочування тканини з пульверизатора або розпилювача в прасці призведе до появи розводів.